BDK 2021 - X. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi 31 Mart - 4 Nisan 2021 tarihleri arasında E-Kongre olarak yapılacaktır.

Değerli Hocalarımız, Meslektaşlarımız ve Endüstri Temsilcileri,
 

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altında alan COVID-19 pandemisi nedeniyle 10.Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi’ni 2-5 Haziran 2021 tarihine ertelediğimizi sizlere daha önce bildirmiştik ve hazırlıklarımızı bu doğrultuda yapıyorduk. Ancak pandeminin seyri nedeniyle kongremizin belirttiğimiz tarihlerde fiziksel olarak yapılması mümkün görünmemektedir.   

Bu süreçte farklı uzmanlık alanlarındaki birçok kongrenin E-kongre formatında son derece başarılı bir şekilde yapılabildiğini de gözlemleme şansımız oldu. Pandemi nedeniyle fiziksel kongreler yapılamıyor olsa da, gerçekleşen E-kongrelerin fiziksel kongrelere nazaran çok daha yüksek sayıda katılımla gerçekleştiğini görmek bizleri de cesaretlendirdi.

Bu gelişmeler doğrultusunda, 10.Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi’nin 31 Mart - 4 Nisan 2021 tarihleri arasında E-Kongre olarak yapılacağı bilgisini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Ülkemizden ve dünyadan birçok değerli konuşmacının yer aldığı kongre programımız web sayfamızda ilan edilmiştir. Kongremiz için şu ana kadar kayıt yaptırmış olan katılımcıların kayıtları geçerli olacaktır. Bildiri son gönderme tarihi 15 Şubat 2021 olarak güncellenmiştir.

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü olarak hepinize sağlıklı bir yaşam diliyor, E-kongremizde sizleri görmekten onur ve mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyoruz. 

Saygılarımızla,

 

 

Prof. Dr. Hülya Gökmen Özel
Kongre Düzenleme Kurulu Adına

 

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü
nutrdiet@hacettepe.edu.tr
06100 Sıhhıye - Ankara
Telefon : +90 (312) 305 10 94-96
Fax: +90 (312) 309 13 10